гривні грн
0

Компанія СТРІМПАУЕР ТОВ (Streampower LLC)

Stream Power – експерти в питаннях безперебійного живлення

Українська компанія ТОВ "СТРІМПАУЕР", мета створення якої – покращення сервісу та виведення пропозиції ринку на міжнародний рівень стандартів якості. Це команда спеціалістів за плечима яких понад 15 років досвіду в галузі резервного живлення. 

Чому обирають саме нас? Бо ми не шукаємо клієнтів на “один день”. Наші фахівці швидко реагують на ваші запити, завжди пропонуючи найоптимальніші варіанти вирішення будь-якої задачі, від підбору зарядного пристрою до відвантаження партії тягових АКБ в гурт. Кредо компанії – Кожен хто щойно завітав, залишається з нами на довго. Для цього існує ряд передумов.

Асортимент

Спираючись на багаторічну аналітику, враховуючи специфіку умов експлуатації та споживчі запити, вибудували оптимальний для українського ринку асортимент, приладів широкого спектра:

Обслуговування

У власному сервісному центрі проводимо діагностику, профілактику, заміну комплектуючих, монтаж/демонтаж та ремонт приладів. На спеціалізованому обладнанні відновлюємо працездатність тягових акумуляторів.

Спеціальні пропозиції

Надаємо в оренду зарядні пристрої та тягові АКБ. Для цього вам необхідно вказати габарити та технічні характеристики, а також на якій техніці буде застосовуватись акумуляторна батарея. Бажаний термін оренди. Літій залізо фосфатні АКБ оснащені online моніторингом – дозволяє контролювати їх роботу та звітувати про завантаженість. 

Тим хто планує орендувати пристрій понад рік пропонуємо спец ціни. Існує можливість викупу приладу в кінці орендного терміну, за спеціальною ціною.

Гарантії 

Працюємо напряму з провідними світовими виробниками ДБЖ та приладів до них. ТОВ "СТРІМПАУЕР" пропонує продукцію від брендів:

FAAM, NBA, SPE(Італія); NARADA(Китай), KEHUA, EIKTO TECH, SAKO; BATER(Польща), FROUTEK(Німеччина). 

Великий склад

Все, що вам потрібно, вже є на нашому складі в Україні, тож вам не доводиться довго очікувати на прибуття обраного приладу.   

Оберіть для себе STREAMPOWER і все запрацює безперебійно довго.