Послуги

Компанія FAAM починає свою історію з 1974 року. В результаті потужного і динамічного розвитку FAAM - це найсучасніше і високотехнологічне, повністю автоматизоване виробництво свинцево-кислотних стартерних, тягових, стаціонарних і літій-іонних акумуляторів.
 
Сьогодні FAAM є частиною великого холдингу SERI Group ( www.serispa.it ), до складу якого входять ще 19 компаній з виробництва акумуляторів і комплектуючих до батарей розташовані по всьому світу - Італія, Франція, Китай, Уругвай, США.
 
Свинцево-кислотна тягова батарея FAAM (ФААМ) володіє унікальними характеристиками (від 1600 циклів роботи), винятковою якістю і високою надійністю. Акумулятори FAAM можуть працювати на електронавантажувачах будь-якого виробника (в т.ч. TOYOTA, STILL, Jungheinrich, LINDE, BT, HYSTER, CAT, MITSUBISHI, Rocla, YALE, OMG, Komatsu, Cesab, Nissan, OM і інші).
 
Одне з пріоритетних напрямків розвитку компанії - залізо-фосфатні літій-іонні (LiFePO4) акумулятори. У цій області компанія FAAM є одним з «піонерів» в Європі. Дослідження і тести Li-Ion АКБ компанія почала ще в 2005 році. З 2015 року компанія FAAM, за рахунок поглинання дрібного виробника, змогла створити повний цикл виробництва Li-Ion акумуляторів в Європі. Потужності розташовані в м. Теверола, Італія.